A473K20X7RH5UAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
0.047 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
A473K20X7RH5UAA
DigiKeys produktnummer
A473K20X7RH5UAA-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A473K20X7RH5UAA
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A473K20X7RH5UAA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,118" x L 0,197" (3,00 x 5,00mm)
Tolerans
±10%