A393K20X7RH5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
KEMET
0.039 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
A393K20X7RH5TAA
DigiKeys produktnummer
A393K20X7RH5TAA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A393K20X7RH5TAA
Beskrivning
CAP CER 0.039UF 100V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A393K20X7RH5TAA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,118" x L 0,197" (3,00 x 5,00mm)
Tolerans
±10%