A103M15X7RK5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 29 090
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
Uppgradering
KEMET
KEMET
10000 pF ±20% 200V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
A103M15X7RK5TAA
DigiKeys produktnummer
A103M15X7RK5TAA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A103M15X7RK5TAA
Beskrivning
CAP CER 10000PF 200V X7R AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A103M15X7RK5TAA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm)
Tolerans
±20%