A103K15X7RH5TAA
DigiKeys produktnummer
56-A103K15X7RH5TAATR-ND - Remsa och spole (TR)
56-A103K15X7RH5TAACT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A103K15X7RH5TAA
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A103K15X7RH5TAA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm)
Tolerans
±10%