A103K15X7RH5TAA | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | A103K15X7RH5TAA |
Beskrivning | CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Axiell |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | A103K15X7RH5TAA Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda Axiell |
Kapacitans | Storlek/dimension Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm) |
Tolerans ±10% | Ledartyp Rak |