A101K15C0GL5UAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
100 pF ±10% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
A101K15C0GL5UAA
DigiKeys produktnummer
A101K15C0GL5UAA-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A101K15C0GL5UAA
Beskrivning
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A101K15C0GL5UAA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm)
Tolerans
±10%