715C50KTT70M5
DigiKeys produktnummer
BC5283-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C50KTT70M5
Beskrivning
CAP CER 700PF 50KV N4700 DISK
Detaljerad beskrivning
700 pF ±20% 50000V (50kV) Keramiska kondensatorer N4700 Skiva, metallförskruvning - gängad
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
Diam. 1,732" x L 1,378" (44,00 x 35,00mm)