715C50KTT20M4
DigiKeys produktnummer
BC5281-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C50KTT20M4
Beskrivning
CAP CER 200PF 50KV N4700 DISK
Detaljerad beskrivning
200 pF ±20% 50000V (50kV) Keramiska kondensatorer N4700 Skiva, metallförskruvning - gängad
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
Diam. 0,984" x L 1,260" (25,00 x 32,00mm)