715C50KTD10M5
DigiKeys produktnummer
56-715C50KTD10M5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C50KTD10M5
Beskrivning
715C 50KVDC 1000PF 20% N4700 743
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±20% 50000V (50kV) Keramiska kondensatorer N4700 Skiva, metallförskruvning - gängad
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Serie
Egenskaper
Hög spänning, låg förlustfaktor
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
Skiva, metallförskruvning - gängad
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
Diam. 1,890" x L 1,378" (48,00 x 35,00mm)