715C40KTT44M4
DigiKeys produktnummer
56-715C40KTT44M4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C40KTT44M4
Beskrivning
715C 40KVDC 440PF 20% N4700 7507
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
440 pF ±20% 40000V (40kV) Keramiska kondensatorer N4700 Skiva, metallförskruvning - gängad
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Serie
Egenskaper
Hög spänning, låg förlustfaktor
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
Skiva, metallförskruvning - gängad
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
Diam. 1,260" x L 1,260" (32,00 x 32,00mm)