715C40KTD10
DigiKeys produktnummer
BC2745-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C40KTD10
Beskrivning
CAP CER 1000PF 40KV N4700 DISK
Detaljerad beskrivning
1000 pF -20%, +80% 40000V (40kV) Keramiska kondensatorer N4700 Skiva, metallförskruvning - gängad
EDA-/CAD-modeller
715C40KTD10 Modeller
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Tolerans
-20%, +80%
Storlek/dimension
Diam. 1,732" x L 1,260" (44,00 x 32,00mm)