715C30DKT50
DigiKeys produktnummer
BC2742-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C30DKT50
Beskrivning
CAP CER 500PF 30KV N4700 DISK
Detaljerad beskrivning
500 pF -20%, +80% 30000V (30kV) Keramiska kondensatorer N4700 Skiva, metallförskruvning - gängad
EDA-/CAD-modeller
715C30DKT50 Modeller
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Tolerans
-20%, +80%
Storlek/dimension
Diam. 1,051" x L 1,358" (26,70 x 34,50mm)