715C20DKT50
DigiKeys produktnummer
BC2743-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C20DKT50
Beskrivning
CAP CER 500PF 20KV N4700 DISK
Detaljerad beskrivning
500 pF -20%, +80% 20000V (20kV) Keramiska kondensatorer N4700 Skiva, metallförskruvning - gängad
EDA-/CAD-modeller
715C20DKT50 Modeller
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Tolerans
-20%, +80%
Storlek/dimension
Diam. 0,882" x L 1,000" (22,40 x 25,40mm)