715C15DKD47
DigiKeys produktnummer
BC5487-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
715C15DKD47
Beskrivning
CAP CER 4700PF 15KV Y5U DISK
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4700 pF -20%, +80% 15000V (15kV) Keramiska kondensatorer Y5U (E) Skiva, metallförskruvning - gängad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
715C15DKD47 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Serie
Egenskaper
Hög spänning, låg förlustfaktor
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
Skiva, metallförskruvning - gängad
Tolerans
-20%, +80%
Storlek/dimension
Diam. 1,299" x L 0,902" (33,00 x 22,90mm)