1C20X7R332K050B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
KEMET
KEMET
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
1C20X7R332K050B
DigiKeys produktnummer
1C20X7R332K050B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1C20X7R332K050B
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1C20X7R332K050B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,250" (6,35mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)