V24C5H50BN
DigiKeys produktnummer
V24C5H50BN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V24C5H50BN
Beskrivning
DC DC CONVERTER 5V 50W
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 5V 10A 18V - 36V Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
50 W
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Egenskaper
OVP, UVLO
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
84,5%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
18V
Inkapsling/låda
Quarter Brick
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 2,28" x B 1,45" x H 0,50" (57,9 x 36,8 x 12,7mm)
Spänning - utspänning 1
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
10A