12X12WEC1
DigiKeys produktnummer
V2021-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
12X12WEC1
Beskrivning
PROTO BOARD COPPER CLAD 12X12"
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Prototypkort Kopparbelagd FR4, enkelsidig, 1 oz 12,00" x 12,00" (304,8mm x 304,8mm)
Kategori
Prototypkorttyp
Kopparpläterad, obelagd
Tillverkare
Vector Electronics
Storlek/dimension
12,00" x 12,00" (304,8mm x 304,8mm)
Serie
Korttjocklek
0,062" (1,57mm) 1/16"