UNI324-1220
DigiKeys produktnummer
6032-UNI324-1220-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UNI324-1220
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 24 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Tillverkare
UNIFIVE GLOBAL LIMITED
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (Commercial), A/V
Förpackning
Påse
Effektivitet
86,2%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
China
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Stationär dator (klass II)
Sladdlängd
60,2" (1,50m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C8
Spänning - ingång
100-240VAC
Storlek/dimension
L 3,86" x B 1,81" x H 1,22" (98,0 x 46,0 x 31,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CB, CE, FCC, UKCA, UL
Ström - utgång (max)
2A
Standardnummer
Effekt (Watt)
24 W