BF-125.000MCE-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ekvivalent
SiTime
Parametrisk ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
BF-125.000MCE-T
DigiKeys produktnummer
BF-125.000MCE-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BF-125.000MCE-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Föråldrad
Ström - drift (max)
80mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)