BB-106.250MBE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 97
Parametrisk ekvivalent
SiTime
Parametrisk ekvivalent
Shenzhen SCTF Electronics
Renesas Electronics Corporation
106.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
BB-106.250MBE-T
DigiKeys produktnummer
887-1521-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BB-106.250MBE-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
LVPECL
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
80mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)