AH-32.768KDZF-T
DigiKeys produktnummer
887-1981-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1981-1-ND - Remsbit (CT)
887-1981-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AH-32.768KDZF-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Frekvens
32.768 kHz
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
12,5pF
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)