AH-32.768KDWB-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 17 615
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 7 958
Datablad
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 6pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
AH-32.768KDWB-T
DigiKeys produktnummer
AH-32.768KDWB-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AH-32.768KDWB-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)
Lastkapacitans
6pF