AB-25.000MAGE-T
DigiKeys produktnummer
887-1715-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1715-1-ND - Remsbit (CT)
887-1715-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AB-25.000MAGE-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,041" (1,05mm)
Lastkapacitans
12pF