AB-12.000MAGE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 4 906
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 2 970
Datablad
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
12 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
AB-12.000MAGE-T
DigiKeys produktnummer
AB-12.000MAGE-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AB-12.000MAGE-T
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,041" (1,05mm)
Lastkapacitans
12pF