AA-10.000MAGY-T
DigiKeys produktnummer
887-1655-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1655-1-ND - Remsbit (CT)
887-1655-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AA-10.000MAGY-T
Beskrivning
CRYSTAL 10.0000MHZ 7PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz ±30ppm Kristaller 7pF 150 Ohms 2-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Typ
MHz kristall
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens
10 MHz
Inkapsling/låda
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,053" (1,35mm)