9HT11-32.768KEZF-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 69 956
Datablad
ECS Inc.
ECS Inc.
IQD Frequency Products
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
Parametrisk ekvivalent
IQD Frequency Products
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
9HT11-32.768KEZF-T
DigiKeys produktnummer
9HT11-32.768KEZF-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9HT11-32.768KEZF-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (2x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Lastkapacitans
12,5pF