9HT11-32.768KDZB-T
DigiKeys produktnummer
887-2616-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2616-1-ND - Remsbit (CT)
887-2616-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9HT11-32.768KDZB-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 6pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
9HT11-32.768KDZB-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (2x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Lastkapacitans
6pF