9HT10-32.768KDZY-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 9HT10-32.768KDZY-T |
Beskrivning | CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32.768 kHz ±20ppm Kristaller 7pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 9HT10-32.768KDZY-T Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms |
Tillv. | Driftläge Grundton |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Typ kHz kristall (justeringsgaffel) | Leverantörens enhetsförpackning 2-SMD (3,2x1,5) |
Frekvens 32.768 kHz | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm) |
Frekvenstolerans ±20ppm | Höjd - monterad (max) 0,033" (0,85mm) |
Lastkapacitans 7pF |