9HT10-32.768KAZY-T
DigiKeys produktnummer
887-2602-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2602-1-ND - Remsbit (CT)
887-2602-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9HT10-32.768KAZY-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±30ppm Kristaller 7pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)
Lastkapacitans
7pF