9HT10-32.768KAZF-T
DigiKeys produktnummer
887-1503-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1503-1-ND - Remsbit (CT)
887-1503-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9HT10-32.768KAZF-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±30ppm Kristaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
9HT10-32.768KAZF-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)
Lastkapacitans
12,5pF