9C-24.576MEEJ-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
24.576 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 30 Ohms HC-49/US
9C-24.576MEEJ-T
DigiKeys produktnummer
887-1282-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9C-24.576MEEJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24.576 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
HC-49S
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,189" (11,40 x 4,80mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,161" (4,10mm)