8Z-48.000MAHQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
EPSON
EPSON
ILSI
I lager: 800
ILSI
Taitien
Taitien
48 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-48.000MAHQ-T
DigiKeys produktnummer
8Z-48.000MAHQ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-48.000MAHQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-48.000MAHQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
48 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)