8Z-30.000MEEQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 5 223
Datablad
CTS-Frequency Controls
30 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-30.000MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
8Z-30.000MEEQ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-30.000MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-30.000MEEQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
30 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)