8Z-30.000MAHQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
CTS-Frequency Controls
Taitien
Taitien
30 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-30.000MAHQ-T
DigiKeys produktnummer
8Z-30.000MAHQ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-30.000MAHQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-30.000MAHQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
30 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)