8Z-27.000MEIQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
27 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-27.000MEIQ-T
DigiKeys produktnummer
8Z-27.000MEIQ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-27.000MEIQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)