8Z-27.000MEEQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
CTS-Frequency Controls
I lager: 6 616
Datablad
CTS-Frequency Controls
27 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-27.000MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
887-1341-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-27.000MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-27.000MEEQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)