8Z-25.000MAGJ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Taitien
25 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-25.000MAGJ-T
DigiKeys produktnummer
8Z-25.000MAGJ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-25.000MAGJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-25.000MAGJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)