8Z-25.000MAAE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 906
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-25.000MAAE-T
DigiKeys produktnummer
8Z-25.000MAAE-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-25.000MAAE-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)