8Z-24.000MEEV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 8 182
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 12 678
Datablad
CTS-Frequency Controls
I lager: 98
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-24.000MEEV-T
DigiKeys produktnummer
8Z-24.000MEEV-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-24.000MEEV-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)