8Z-19.200MAAV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ekvivalent
QST
19.2 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-19.200MAAV-T
DigiKeys produktnummer
887-1994-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-19.200MAAV-T
Beskrivning
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
8Z-19.200MAAV-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
19.2 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)