8Z-12.000MAHQ-T
DigiKeys produktnummer
887-2588-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2588-1-ND - Remsbit (CT)
887-2588-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-12.000MAHQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
8Z-12.000MAHQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
12 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)