8Z-12.000MAAV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
EPSON
I lager: 0
Datablad
Similar
EPSON
12 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Z-12.000MAAV-T
DigiKeys produktnummer
8Z-12.000MAAV-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-12.000MAAV-T
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)