8Y-50.000MAHV-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 8Y-50.000MAHV-T |
Beskrivning | CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 50 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lastkapacitans 8pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 50 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (2x1,6) |
Frekvensstabilitet ±30ppm | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm) |
Frekvenstolerans ±30ppm | Höjd - monterad (max) 0,020" (0,50mm) |