8Y-50.000MAHV-T
DigiKeys produktnummer
887-2652-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2652-1-ND - Remsbit (CT)
887-2652-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-50.000MAHV-T
Beskrivning
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
50 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)