8Y-40.000MAAE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 5 091
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
40 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-40.000MAAE-T
DigiKeys produktnummer
887-2397-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-40.000MAAE-T
Beskrivning
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
40 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)