8Y-32.000METQ-T
DigiKeys produktnummer
887-8Y-32.000METQ-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-32.000METQ-T
Beskrivning
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
32 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)