8Y-32.000MDIV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Abracon LLC
Abracon LLC
ECS Inc.
32 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-32.000MDIV-T
DigiKeys produktnummer
8Y-32.000MDIV-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-32.000MDIV-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)