8Y-24.000MAHJ-T
DigiKeys produktnummer
887-8Y-24.000MAHJ-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-24.000MAHJ-T
Beskrivning
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)