8Y-20.000MAAE-T
DigiKeys produktnummer
887-2389-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2389-1-ND - Remsbit (CT)
887-2389-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-20.000MAAE-T
Beskrivning
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
20 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)