8Y-19.200MAAE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
19.2 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Y-19.200MAAE-T
DigiKeys produktnummer
887-2388-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-19.200MAAE-T
Beskrivning
CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
19.2 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)